İnsan Kaynakarı

  • Sınırsız Destek
  • %99 Uptime
  • Kullanışlı Paneller

Vizyon Teknoloji'de Kariyer


2010 yılından beri her geçen gün hızla büyüyen ve gelişen Vizyon Teknoloji'nin ve deneyimli ekibinin bir üyesi olmak ister misiniz?İnsan Kaynakları

Genel Vizyon ve Misyonumuz doğrultusunda; Vizyon Teknoloji'nin gelişiminin sürekliliğini sağlamak için, nitelikli insan gücünü, eğitim, kurum kültürü ve dinamik bir ortam ile geliştirmek, sürekliliğini sağlamak ve kariyer fırsatları sunarak bir potansiyel oluşturma yönündedir.Başvuru Süreci


Adaylar başvurularını info@vizyonteknoloji.com adresine cv'lerini mail atarak yaparlar. Gerekli incelemenin ardından ilgili pozisyona uygun adaylar belirlenip Vizyon Teknoloji tarafından belirlenen adaylarla iletişime geçilir.

İşe Alım Süreci


Adaylarımızda aradığımız ortak özellikler; pozisyonun gerektirdiği eğitim, teknik bilgi ve yetkinliklerin yanında Vizyon Teknolojinin değerleriyle doğru orantılı kişilik özelliklerine sahip olmalıdır.

Kuruma ve iş arkadaşlarına bağlılık, yoğun bir iş temposunda yaratıcı çalışabilmek ve yenilikçi fikirler üretebilmek öncelikli değerlendirilen kriterlerdir.

Şirketimize yapılan tüm başvuruları gizlilik ilkesi kapsamında adalet ve fırsat eşitliği gözeterek değerlendiririz.


Seçme Süreci


İlana yapılmış olan başvurular arasından kriterlerimize uyan adaylarımız için seçme ve değerlendirme süreci başlatılır. Adayların işe uygunluğunu belirleyen değerlendirme mülakatları uygularız. Bu mülakatlar görevin gerekliliklerine göre belirlenmekte olup pozisyonlar için farklılık gösterebilir.

Mülakatlar yetkinlik bazlı olup, ilgili departman yöneticisi ve İnsan kaynakları uzmanının katılımı ile gerçekleştirilir. Mülakat sırasında adayı değerlendirirken aynı zamanda kurumun tanıtılması, iş tanımının detaylı olarak paylaşılması ve çalışma koşullarının belirtilmesi gibi bilgilerin aktarımı da sağlanmaktadır.Ücretlendirme Sistemi ve Yan Haklar


Vizyon Teknoloji’de ücret bantları ayarlamaları her iş için belirlenen adil ve tutarlı sistemlerle, şirket içi dengeler ve piyasa koşulları dikkate alınarak gerçekleştirilir. Üstün performans gösteren çalışanlar katkıları ile doğru orantılı olarak ödüllendirilir. Vizyon Teknoloji’de işe yeni alınan çalışanların ücretlerinin belirlenmesinde, temel olarak görevin gerektirdiği sorumluluklarla beraber, kişinin sahip olduğu eğitim, deneyim ve yetkinlikleri esas alınır. Vizyon Teknoloji'de çalışanlarına net ücret üzerinden yapılan maaş ödemelerinin yanında aşağıdakiler de verilmektedir.

• Özel Bireysel Emeklilik
• Yol Ücretleri
• Performans PrimiPowered by WHMCompleteSolution

Dil: