Koçlara Özel Kampanyamız

  • Sınırsız Destek
  • %99 Uptime
  • Kullanışlı Paneller

Değerli KoçlarVizyon Teknoloji olarak koçlar için dinamik ve görsel web sitesi tasarlıyoruz. Sunacağımız çalışmayla fotograf ve video galerilerinden güncel haber, etkinlik ve duyurularınızı paylaşabileceğiniz zengin içeriklere sahip bir web siteniz olacak.

Kampanyamız kapsamında size sunacağımız dinamik altyapılı web sitesinin yanında 1 yıllık barındırma ve alan adı hizmetini bedava olarak sunuyoruz.

Öncelikle size sunacağımız zengin şablon kütüphanemizden beğendiğiniz şablonu seçmenizi istiyoruz ve seçtiğiniz şablonu kullanarak web sitesi çalışmasına başlıyoruz. Yani önce siz beğeniyorsunuz, sonra biz sizin beğendiğiniz şablonu web siteniz olarak sizin için oluşturuyoruz.

Web sitenizin genel özellikleri aşağıdaki gibi olacaktır,


· Esnek Yönetici Paneli
· Ücretsiz Alan Adı
· Ücretsiz Web Alanı
· Üyelik Sistemi
· Etkileşimli Sayfalar
· Zengin İçerik
· Detaylı Kullanıcı İstatistikleri

Web sitenizin profesyonel yönetim paneline bilgisayarınızdan , tabletinizden ve akıllı telefonunuzdan istediğiniz zaman müdahale edebilirsiniz. Yönetici panelinizden web sitenize istediğiniz şekilde yeni menüler, sayfalar, bağlantılar ve istediğiniz formatta içerik ekyeyip yayınlayabileceksiniz. Bu içerik türleri ; resim , yazı, video ve flash objeleri olabilir. Eklediğiniz içeriklerinizi istediğiniz zaman gene yönetim panelinizden silebilir veya pasif duruma getirebilirsiniz.

Size sunduğumuz web sitesi paketimiz ile birlikte gelen bir diğer özellik ise üyelik sistemi; hitap ettiğiniz kitlenin devamlı web sitenizin ziyaretçileri olmaları için kullanabileceğiniz etkili bir yöntem olan üyelik sisteminizi de yönetim panelinizden yönetebiliyor olacaksınız. Üyelerinizi ve onların özelliklerini , ekleme silme vb. gibi tüm fonksiyonları kullanabiliyor olacaksınız.

Bunun yanında websitenizin sayfalarına ziyaretçilerinizin yorum eklemesi , eklenen yorumların sizin tarafınızdan onaylanması ve yayınlanması gibi kullanıcılarınızın çalışmalarınız hakkındaki görüşlerini alabileceğiniz sayfalarınız ve ziyaretçi defteriniz olacak.

Web sitesi paketiniz ile birlikte gelen özelliklerin yanı sıra ek özelliklere de web siteniz açık tasarlanmıştır. Fotoğraf galerisi, video galerisi vb gibi ihtiyacınız olan herhangi bir eklenti web sitenize entegre edilebilmektedir. Sizlere özelleştirilebilir ve geliştirilebilir bir yapı sunuyoruz.

Kurumsal Koçluk Paketlerimiz,


· 360° Test Paketi
· Yetenek Testi Paketi
· Yönetici Anketi Paketi
· Email Marketing Paketi

Demo talep ederek kurumsal ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.
ICF Türkiye ve aşağıda belirttiğimiz koçluk okulları referansı ile kampanyamıza katılan koç ve koç adayları kampanyamızdan öncelikli olarak yararlanabileceklerdir.

Powered by WHMCompleteSolution

Dil: