Web Sitesi Kampanyası

  • Sınırsız Destek
  • %99 Uptime
  • Kullanışlı Paneller

Değerli ZiyaretçilerimizTeknolojinin hızla geliştiği ve birçok işlemin internet üzerinden gerçekleştirildiği ülkemizde de bu değişimlere ayak uydurabilmenin yolu şüphesiz internet dünyasında aktif olmaktan geçiyor. Bireysel olarak duygu düşünce ve planlarınızı takipçilerinizle paylaşabilmeniz veya kurumsal olarak olmayı düşündüğünüz sektörde tutuna bilmeniz, tanına bilmeniz ve hızlıca büyüye bilmeniz için temel ihtiyaçlarınızdan biriside şüphesiz dinamik bir web sitesi olacaktır. Vizyon Teknoloji olarak başlattığımız web sitesi kampanyamıza katılarak sizlerde piyasaya göre çok uygun fiyatlarla dinamik, görsel ve tamamen sizin isteklerinize göre donatılacak bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

Kampanyamız kapsamında size sunacağımız dinamik altyapılı web sitesinin yanında 1 yıllık barındırma ve alan adı hizmetini bedava olarak sunuyoruz.

Öncelikle size sunacağımız zengin şablon kütüphanemizden beğendiğiniz şablonu seçmenizi istiyoruz ve seçtiğiniz şablonu kullanarak web sitesi çalışmasına başlıyoruz. Yani önce siz beğeniyorsunuz, sonra biz sizin beğendiğiniz şablonu web siteniz olarak sizin için oluşturuyoruz.

Standart Paketimizin Kapsadığı Özellikler;· Ücretsiz Alan Adı (Seçtiğiniz ve kullanılabilir bir web adresi)

· Ücretsiz Web Alanı ( İhtiyacınız olan hostingi 1 yıl ücretsiz sunmaktayız)

· Sosyal Medya Entegrasyonu (Web sitenizde twitter ,facebook gibi sosyal medya adreslerinizi ekleyip ziyaretçilerinizi yönlendirebileceğiniz bir bölüm olacak)

· Resim Galerisi (Web sitenizde resimlerinizi paylaşabileceğiniz bir resim galerisi olacak)

· Video Galerisi (Web sitenizde videolarınızı paylaşabileceğiniz bir video galerisi olacak)

· Üyelik Sistemi (Ziyaretçileriniz web sitenize üye olup , kullanıcı adı ve şifreleriyle giriş yapabilirler)

· Etkileşimli Sayfalar (Web sayfanıza ziyaretçileriniz yorumlar yazabilirler ve sizinle iletişime geçebilirler)

· Zengin İçerik (Sayfalarınızda yazı , resim , video ve müzik gibi zengin içerikler yayınlayabilir siniz)

· Detaylı Kullanıcı İstatistikleri (Web sitenize hangi saatte kaç ziyaretçi gelmiş, nerelerden gelmişler, ne kadar süre geçirmişler gibi detayları takip edebilirsiniz)


Bu özellikler sadece standart paketimizin içeriğidir. İsteğiniz doğrultusunda ekstra özelliklerde web sitenize ekleyebiliriz. Vizyon Teknoloji ile irtibata geçerek çok uygun fiyatlarla E-Ticaret web sitesi, Kurumsal web sitesi, Kişisel web sitesi ve Kartvizit web sitesi edinebilirsiniz.

Web sitenizin profesyonel yönetim paneline bilgisayarınızdan , tabletinizden ve akıllı telefonunuzdan istediğiniz zaman müdahale edebilirsiniz. Yönetici panelinizden web sitenize istediğiniz şekilde yeni menüler, sayfalar, bağlantılar ve istediğiniz formatta içerik ekyeyip yayınlayabileceksiniz. Bu içerik türleri ; resim , yazı, video ve flash objeleri olabilir. Eklediğiniz içeriklerinizi istediğiniz zaman gene yönetim panelinizden silebilir veya pasif duruma getirebilirsiniz.

Size sunduğumuz web sitesi paketimiz ile birlikte gelen bir diğer özellik ise üyelik sistemi; hitap ettiğiniz kitlenin devamlı web sitenizin ziyaretçileri olmaları için kullanabileceğiniz etkili bir yöntem olan üyelik sisteminizi de yönetim panelinizden yönetebiliyor olacaksınız. Üyelerinizi ve onların özelliklerini , ekleme silme vb. gibi tüm fonksiyonları kullanabiliyor olacaksınız.

Bunun yanında websitenizin sayfalarına ziyaretçilerinizin yorum eklemesi , eklenen yorumların sizin tarafınızdan onaylanması ve yayınlanması gibi kullanıcılarınızın çalışmalarınız hakkındaki görüşlerini alabileceğiniz sayfalarınız ve ziyaretçi defteriniz olacak.

Web sitesi paketiniz ile birlikte gelen özelliklerin yanı sıra ek özelliklere de web siteniz açık tasarlanmıştır. Fotoğraf galerisi, video galerisi vb gibi ihtiyacınız olan herhangi bir eklenti web sitenize entegre edilebilmektedir. Sizlere özelleştirilebilir ve geliştirilebilir bir yapı sunuyoruz.

Powered by WHMCompleteSolution

Dil: