Web Sitesi Tasarımı

  • Sınırsız Destek
  • %99 Uptime
  • Kullanışlı Paneller

Kurumsal Web Tasarımı


Proje firmalar için hazırlanmış bir paket kurumsal web sitesi uygulamasıdır. Projelerimizde istenilen sayıda çoklu dil desteği vermektedir. İçerik yönetimi sistemiyle sitedeki tüm sayfalar yönetici tarafından girilip düzenlenebilir. Firmalar aşağıda listelenen modüllerden kullanmak istediklerini seçebilir. Aşağıda belirtilen tüm modüllerin yönetimi yöneticinin kontrolündedir. Sahip olduğu kullanıcı adı ve şifresiyle sisteme giren yönetici aşağıda anlatılacak olan tüm işlemleri yönetici panelinden gerçekleştirebilir.E-Ticaret Web SitesiFirmam veya Şahsıma ait E-Ticaret Projemi en doğru biçimde nasıl hayata geçiririm? - diye düşünüyorsanız doğru adrestesiniz.

2010 yılından beri İnternet ve Bilgi Teknolojileri konusunda faaliyetlerini sürdürmekte olan Vizyon Teknoloji ile; E-Mağaza tasarımı, E-Ticaret Danışmanlık, E-ticaret Stratejisi, E-ticaret Çözümleri, Kurumsal Grafik Tasarım, Flash Tasarım, İnternet Pazarlama, E-ticaret Hosting ve güvenlik sertifikaları konularında müşterilerine hızlı ve kurumsal çözümler sunmaktadır.

Vizyon Teknolojinin e-mağaza kavramına bakış açısı salt bir alışveriş sitesi kurmaktan ziyade, hedeflenen internet pazarına ve hedef kitleye uygun özel tasarım ve yazılım uygulaması gerçekleştirmektir.Kişisel Web Tasarımı


Günümüzde firmalar hitap ettikleri pazarlarda fark edilebilmek için marka bilinirliklerine çok büyük paralar harcamaktalar. Kişisel markalaşma açısından da durum çok fazla farklı sayılmaz. İsminize, eşinizin adına, çocuklarınıza, anne babanıza ve diğer sevdiklerinizin adına tescil edeceğiniz domain – alan adı ile İnternet dünyasına kolayca adım atabilir, bireysel imajınızı güçlendirebilirsiniz. Ücretsiz verilen gmail, yahoo, Hotmail, mynet, mail.ru vb mailler yerine isminiz@adınızsoyadiniz.com veya isminiz@adınızsoyadiniz.com.tr uzantılı mail kullanabilirsiniz. Üstelik ilgili adınızı tescil ederek msn adresi olarak tanımlayabilirsiniz.

Vizyon Teknoloji tarafından hazırlanan bireysel web paketlerini domain kaydınız + 20 Mb Hosting alarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.Avantajlarınızdan sadece bazıları

İsminizi tescil ederek kişisel marka değerinizi artırırsınız.

Adınız Soyadınız sizin üzerinize tescil edilir ve sizinle aynı ad soyadı paylaşan kişilerden daha avantajlı duruma geçersiniz.

Kişisel postanız kendinize ait isminiz@adınızsoyadiniz.com olarak tanımlanabilir.

% 90 kendinizin yönetebileceği bir web sitesine sahip olursunuz.

Sevdiklerinizi zamanın şartlarına uygun olarak mutlu edebilirsiniz.

Günlük blok tutabilirsiniz.

Google da hızlı bulunursunuz.

Güncel Cv-nizi web siteniz üzerinde bulundurabilirsiniz.

İş görüşmelerinizde size prestij sağlar.

Ziyaretçileriniz sizin ve yazılarınızın hakkında yorum yazabilir.

Makale, hikaye vd yazılarınızı paylaşabilirsiniz. Foto Galerinize resim ekleyebilirsiniz.

Ücretsiz E-posta

Ücretsiz E-posta
Kartvizit Web TasarımKartvizit Web Site, Kurumsal veya Profesyonel web tasarım yaptırmayı henüz düşünmeyen şirket ve şahıslar için yapım aşamasından ziyade, şirketin kısa tanıtımı, belirli sayıda ürün ve hizmetlerinin yayınlanabileceği kartvizit web kartvizit site sayfadır. Kartvizit web site üzerinde şirket bilgileri, adres, telefon, faks, şirkete ulaşılabilecek kroki (google harita - map) yer almaktadır.

Kartvizit Web Site Yaptırmanın Avantajları;

Uygun fiyat

Anında Kurulum

Ücretsiz - Bedava Alan adı

Ücretsiz Hosting - Barındırma

Ücretsiz E-postaPowered by WHMCompleteSolution

Dil: