Yazılım Ürüneri

  • Sınırsız Destek
  • %99 Uptime
  • Kullanışlı Paneller

Yazılım Ürünlerimiz


Vizyon Teknoloji olarak kurulduğumuz günden bu güne kadar müşterilerimizin ihtiyaçlarını kalıcı bi şekilde çözmenin peşinde olduk. Günü kurtaran çözümler yerine detaylı çözümler geliştirmemizin bize kattığı en büyük değerler ise yazılım ürünlerimiz oldu.

Firma olarak daha çok Kurumsal firmalara ve koçluk , liderlik firmalarına hizmet vermemiz sebebiyle ürünlerimizde bu yönde şekillenmiştir. Aşağıda web tabanlı ve istemci tabanlı yazılım ürünlerimizi bulabilirsiniz.
VTReporter , Raporlama Aracı


Müşterilerimizin çeşitli ve zengin raporlama ihtiyaçlarına bir çözüm olarak geliştirdiğimiz Reporting Tool Oracle , MS Sql Server ve MySQL veritabanları ile entegre çalışabilmektir. Kurulumunu ve yönetimini kendinize göre özelleştirebileceğiniz bu araç size hem OLTP hemde OLAP raporlar sunmaktadır.

Microsof Analyses Services ve Olap küplerinizle bu ürünümüzü çok rahat entegre edebilir ve raporlarınızı hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Farklı güvenlik yapılanmalarına göre geliştirilmiş ürünümüze direk erişim veya uzaktan erişim yöntemleri ile de bağlanabilir ve dünyanın her yerinde raporlarınıza ulaşabilir ve onları yönetebilirsiniz.


VTReporter'ı denemek için hemen bir demo talebi oluşturun.


VTMail , Toplu Mail Gönderme Aracı


Çağımızın en başarılı kampanya sistemlerinden birisi olan E-mail Marketing kampanyaları için geliştirdiğimiz ürünümüz VTMail ile E-mail kampanyalarızı yönetebilir, segmente edebilir , tüm takipçilerinize bültenlerinizi gönderebilir ve etkili geri dönüşümler alabilirsiniz.

Takipçilerinize göndereceğiniz bültenlerinizi daha göndermeden analiz edebilir ve erişilebilirliğini kontrol edebilirsiniz. Bunun yanında VTMail ile dinamik Email-Marketing kampanyaları yapabilir ve kaçırdığınız müşterilerinizi bir sonraki etkinliğinize yönlendirebilirsiniz.


VTMail'i denemek için hemen bir demo talebi oluşturun.


360° Test Yazılımı


Çağımızın en etkili performans değerlendirme methodlarından birisi olan 360° Test sistemi ile bir çok kurumsal firma yılda ortalama iki defa tüm personelini değerlendiriyor ve performanslarını artırmayı hedefliyor.

Vizyon Teknoloji olarak bu durumu hem uygulamayı uygulayan firmalara kolaylık sağlaması hemde uygulamaya katılan kişilerin değerlendirmelerinin sağlıklı bir şekilde dijital ortamda saklanıp değerlendirilmesi ve raporlanması için 360° Test yazılım ürününü geliştirdik. Bu ürün ile artık değerlendirilecek kişiyi değerlendirecek çalışanı , yöneticisi , arkadaşı akrabası vb. herkes sadece bir link aracılığı ile uygulamaya erişerek değerlendirmesini yapabiliyor olacak.


360° Test ürününü denemek için hemen bir demo talebi oluşturun.
Sıfat Testi Yazılımı


Katılımcıların kendilerini tanımlamalarına yardımcı olan sıfatları seçerek profil ve kişilik analizi yapmanıza imkan tanıyan ve size detaylı analiz raporları sunan bu ürünümüz bir çok koçluk firması tarafından kullanılmaktadır.

Katılımcıların sadece bir link aracılığı ile erişebildiği uygulama hem katılımcı hemde uygulayıcı için çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır.


Sıfat Testi ürününü denemek için hemen bir demo talebi oluşturun.


Powered by WHMCompleteSolution

Dil: